Indrek'u koduleht

Minust endast


ÜLDIST INFOT MINU KOHTA:
Minu muretu lapsepõlv möödus Jõgeval, kus me elasime päris linna servas Pedja jõe kaldapealsel. Seal sai tehtud kõiksugu asju - noh ikka neid samu, mida üks sellises vanuses kraade ikka teeb :)

Pärast Jõgeva II Keskkooli (nüüdse Jõgeva Ühisgümnaasiumi) edukat lõppu suundusin nagu iga teine tavaline abiturient kõrgkooli sisseastumiseksamitele ja ennäe imet - sisse sain! Olin muide oma lennu kõrgeimate sisseastumiseksamite (jajah, sel ajal olid veel sellised eksamid, mitte riigieksamid) tulemustega ja nii juhtuski, et oma matrikli sain kätte avaaktusel TTÜ aula suurel laval tolleaegse rektori Olav Aarna käest.

Nii olingi ma aastatel 1996-2002 Tallinna Tehnikaülikooli Elektroenergeetika valdkonna tudeng. Lõpetamine sujus kenasti ja lõputöö sain kaitstud hindele '5' (suurepärane). See tõstis omakorda kogu õpingute keskmise hinda napilt üle '4' (väga hea).

Pärast kooli sukeldusin tööinimese (mitte enam nii muretusse) ellu. Esimese 7 aastat tegelesin müügitööga. Mingi hetk sai aga sellest villand ja nüüd, selle asemel, et teistelt raha ära võtta (mis see müümine muud ikka on), ma hoopis jagan seda neile :)

Kuid kõige selle juures pean ma aga meeles Olav Aarna ütelust (mis ma kuskilt raamatu tagakaanelt kunagi leidsin):

TÖÖ ON KÕIGEST VAHEND, MITTE EESMÄRK OMAETTE !

MINU SUURIMAD HUVID:
* REISIMINE (võõrad maad ja rahvad on mind alati kütkestanud)
* MATKAMINE (paketireisija ma ei ole. seljakott selga ja nii juhtubki, et vahest saab reisimisest matkamine ja vahest vastupidi)
* FOTOGRAAFIA (see hobi on mind aina enam ja enam enda kütkeisse haaranud - ja see on seda väärt!)
* LANGEVARJUHÜPPED (kui ilmad soojemaks lähevad ja taevas selgemaks läheb võib mind ikka kas Kuusikult või Pärnust leida. ja enamasti just lennuväljalt või siis selle kohalt :)
* JÄÄRONIMINE (talviti on see meeldiv nädalavahetuse ajaviide)
* KALJURONIMINE (viimastel aastatel aina vähem ja vähem)
* KANUUSÕIT (kui aega leian, siis kevadeti või sügiseti ikka on saanud paar korda heas seltskonnas lastud end jõevetel allavoolu kanda)
* SUKELDUMINE (mida ma küll vaid korra hetkel proovinud olen, kuid mida ma kindlasti põhjalikumalt teen mingi hetk)

...ja paljud teised tavalisemad harrastused, millega inimesed ikka tegelevad:
* raamatute lugemine
* muusika kuulamine
* jalgrattaga sõitmine
* squash'i mängimine

who?:
name: Indrek 'BC'
location: Tallinn, Estonia

how?:
mail: indrek.martin[at]gmail.com
skype: bibiconn
twitter: voyag
best view: Firefox & 1024x768